Supreme

Odzież SUPREME – skateshop z Nowego Jorku

Początki marki odzieżowej SUPREME sięgają pierwszej połowy lat 90. ubiegłego wieku. Jej założyciel James Jebbia zdobył doświadczenie w branży w latach 80., najpierw pracując w sklepie z odzieżą, a później prowadząc własny butik z nietuzinkowymi markami, takimi jak słynna Stussy. Ważną datą w karierze twórcy SUPREME jest rok 1991, bo właśnie wtedy James otworzył pierwszy w Nowym Jorku sklep Stussy. Znajomość z założycielem tej marki, Shawnem Stussy, artystą, którego uznano za pioniera subkultury skate i stylu streetwear, zainspirowała Jamesa do założenia własnej marki i otwarcia skateshopu oferującego luksusową odzież SUPREME.

Odzież SUPREME napędza SOHO

Choć James Jebbia sam nigdy nie uprawiał tego sportu, interesowały go oryginalne grafiki o tematyce skaterskiej, odzwierciedlające buntowniczy styl życia młodych ludzi. Twórca SUPREME chciał projektować ubrania dla konkretnego grona odbiorców. Atmosfera panująca w latach 90. w SOHO, czyli dzielnicy Nowego Jorku, w której powstał pierwszy sklep SUPREME, do dziś ma wpływ na projekty marki. Odzież SUPREME to idealny wybór zarówno dla osób jeżdżących na desce, jak i tych, którym bliski jest swobodny i komfortowy styl skate. Odkąd pojawiła się odzież SUPREME, na rynku nie brakuje ubrań i akcesoriów wysokiej jakości dla skaterów. T-shirty SUPREME, zimowe kamizelki, kurtki puffery, bluzy i spodnie imponują swoją klasą, a także wyróżniają się oryginalnym designem.

Odzież SUPREME – noszą ją gwiazdy!

Produkty takie jak T-shirty, bluzy i spodnie SUPREME cieszą się popularnością wśród wielu miłośników streetwear’u, którzy nie wyobrażają sobie życia bez ubrań i akcesoriów sygnowanych logo tej marki. Warto wiedzieć, że brand SUPREME fascynuje zarówno osoby identyfikujące się z kulturą skate, jak i kolekcjonerów, którzy mają z nią niewiele wspólnego. Design projektów SUPREME w wyjątkowo bezpretensjonalny sposób łączy streetwear z High Fashion, a także z obrazami streetwear. Nic dziwnego, że specyficzny vibe marki pokochały również gwiazdy. Które z nich noszą ubrania i akcesoria SUPREME? Lista jest długa! Warto wymienić choćby Kate Moss, Lady Gagę, Mike’a Tysona, Kanye West’a czy Victorię Beckham.

Bluzy, koszulki i czapki SUPREME

Jednym ze stałych elementów odzieży SUPREME jest charakterystyczne, proste logo rozpoznawalne na całym świecie. Kolekcjonerzy i fani oryginalnych streetwearowych ubrań poszukują zarówno modeli koszulek o minimalistycznym designie, jak i projektów z autorskimi grafikami. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z odzieżą marką SUPREME, to zamówienie wybranych z szerokiej kolekcji koszulek będzie doskonałą decyzją na początek. Warto wybrać którąś z unikalnych bluz, dzięki którym streetwearowe stylizacje prezentują się zdecydowanie bardziej intrygująco. W końcu odzież SUPREME to projekty jednej z najpopularniejszych marek w branży. Trzeba przyznać, że bluzy i koszulki SUPREMEnależą do najbardziej rozchwytywanych produktów, ale nie zapominaj o sprzedających się równie dobrze akcesoriach. Wśród nich znajdziesz czapki SUPREME, a także bokserki, ręczniki, a nawet karty do gry. Wkręć się w klimat SUPREME, robiąc zakupy w naszym sklepie.

Wyłącznie autentyczne produkty SUPREME na Shezamme.com

Strona Shezamme.com oferuje w sprzedaży detalicznej limitowane kolekcje luksusowych marek. Sklep umożliwia dostęp do aktualnych modeli w różnych kolorach i rozmiarach. Unikatowa odzież SUPREME jest adresowana do dość wąskiego grona odbiorców, w przeciwieństwie do masowej produkcji ubrań. Sklep Shezamme.com daje gwarancję, że każdy oferowany produkt jest autentyczny, zgodny z opisem i ma oryginalne opakowanie.

Wczytywanie...
  • Brak produktów w koszyku.