FAQ

Najczęstsze pytania

Zwroty

Dokładne rozmiary i wymiary rzeczy zawsze podajemy w ich opisie. Jednak jeśli zamówiona rzecz nie przypadnie Wam do gustu – każdy ma prawo na zwrot bez podania przyczyny przez 14 dni.

Dlaczego wybrać SHEZAMME

SHEZAMME to firma rodzinna, która jest pionierem na rynku obuwia i odzieży premium. Wybierając nasz sklep mają Państwo pewność, że otrzymany produkt będzie oryginalny i zgodny z opisem.

Autentyczność przedmiotów

Tak, wszystkie przedmioty na stronie są autentyczne. Każdy przedmiot przed trafieniem na stronę trafia do działu weryfikacji autentyczności, który pod okiem ekspertów sprawdza autentyczności i stan produktu.

Zamówienia personalizowane

Jako SHEZAMME jesteśmy w stanie sprowadzić każdy przedmiot, który sobie tylko wymarzysz. Dodatkowo do zamówienia klient otrzymuje weryfikację autentyczności przedmiotu. Czas realizacji zamówień personalizowanych to okres 3 – 14 dni od zaksięgowania środków.

Dostawa i czas realizacji zamówienia

Większość przedmiotów na naszym sklepie jest dostępna od ręki.

Po dokonaniu i opłaceniu zamówienia produkty wysyłane są z naszego magazynu położonego na terenie południowej Polski.

 

Wysyłka na terenie:
Polski około 2-3 dni
Europy około 5-7 dni.
Kraje poza UE około 7-14 dni.

Skąd posiadacie produkty na sklepie?

Przedmioty które sprzedajemy posiadamy od naszych sprawdzonych dostawców. Każdy produkt przed wysyłką jest sprawdzany przez nasz zespół pod kątem autentyczności oraz stanu, tak aby produkt dotarł do klienta zgodnie z opisem.

Co jeżeli jestem zainteresowany/a rozmiarem, którego nie ma na stronie?

Zdarzy się że braknie u nas twojego wymarzonego obuwia w wybranym rozmiarze. W takiej sytuacji napisz do nas bezpośrednio na e-mail lub na naszego instagrama, a my załatwimy go specjalnie dla Ciebie na zamówienie.

Dlaczego ceny danego modelu względem rozmiaru potrafią różnić się ceną?

Ubrania streetwear rządzą się swoimi prawami. Jeżeli danego tygodnia pewien produkt jest mocno pożądany to jego cena rynkowa potrafi znacząco się zmienić względem poprzedniego. Tak samo działa popyt na dany rozmiar, jeden z nich może być bardziej pożądany niż reszta, lub jest ciężko dostępny do zdobycia.

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI NA PYTANIE? POTRZEBUJESZ POMOCY?

Wczytywanie...
  • Brak produktów w koszyku.