Kim jesteśmy?

SHEZAMME to coś więcej niż sklep internetowy, to miejsce, które zrzesza wszystkich pasjonatów mody.

shezamme to strona internetowa, która koncentruje się na sprzedaży sneakersów, od najnowszych wydań po najbardziej kultowe modele z przeszłości. nasza misja to zapewnienie klientom łatwego dostępu do butów z całego świata oraz umożliwienie im kupna wymarzonej pary. Firma stawia na bezpieczne i uczciwe transakcje, szybką wysyłkę oraz profesjonalną obsługę klienta. Ponadto, shezamme dąży do budowania społeczności miłośników sneakersów i streetwearu, organizując różnego rodzaju eventy, konkursy i promocje. Produkty na sklepie są unikatowe oraz specjalnie wyselekcjonowane pod naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie oryginalne rzeczy. Pragniemy, aby nasi klienci mieli łatwy dostęp do trudno dostępnych przedmiotów. Zakup ubrań marek typu Supreme, Palace, Bape i wiele innych nigdy nie był tak prosty.

Cześć, nazywam się Kamil i jestem założycielem sklepu SHEZAMME. Swoją przygodę ze streetwearem rozpocząłem w 2016 roku. Od zawsze interesował mnie świat mody oraz limitowane, trudno dostępne ubrania i buty. W tamtych latach w Polsce zakup ubrań od projektantów nie był łatwy. Handel rozwijał się w hermetycznych grupach osób, które tworzyły pierwsze społeczności na forach internetowych oraz facebookowych grupach.

Tworząc sklep SHEZAMME miałem wizję ułatwienia zakupów dla osób spoza zamkniętego grona. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce rozpocząłem sprzedaż ubrań na masową skalę w mediach społecznościowych, następnie stworzyłem pierwsze sprzedażowe konto na instagramie, które finalnie ewoluowało w stronę internetową na której właśnie się znajdujesz. To nie przedmioty na sklepie tworzą SHEZAMME, to Wy – klienci, którzy wciąż nas wspieracie!

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI NA PYTANIE? POTRZEBUJESZ POMOCY?

SHEZAMME Kamil Wróblewski
NIP 6472587286, REGON 384058364
ul. Zielona 34B, 44-341 Skrbeńsko

Wczytywanie...
  • Brak produktów w koszyku.