Kim jesteśmy?

SHEZAMME to coś więcej niż sklep internetowy, to miejsce, które zrzesza wszystkich pasjonatów mody.

Produkty na sklepie są unikatowe oraz specjalnie wyselekcjonowane pod naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie oryginalne rzeczy. Pragniemy, aby nasi klienci mieli łatwy dostęp do trudno dostępnych przedmiotów. Zakup ubrań marek typu Supreme, Palace, Bape i wiele innych nigdy nie był tak prosty.

Cześć, nazywam się Kamil i jestem założycielem sklepu SHEZAMME. Swoją przygodę ze streetwearem rozpocząłem w 2016 roku. Od zawsze interesował mnie świat mody oraz limitowane, trudno dostępne ubrania i buty. W tamtych latach w Polsce zakup ubrań od projektantów nie był łatwy. Handel rozwijał się w hermetycznych grupach osób, które tworzyły pierwsze społeczności na forach internetowych oraz facebookowych grupach.

Tworząc sklep SHEZAMME miałem wizję ułatwienia zakupów dla osób spoza zamkniętego grona. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce rozpocząłem sprzedaż ubrań na masową skalę w mediach społecznościowych, następnie stworzyłem pierwsze sprzedażowe konto na instagramie, które finalnie ewoluowało w stronę internetową na której właśnie się znajdujesz. To nie przedmioty na sklepie tworzą SHEZAMME, to Wy – klienci, którzy wciąż nas wspieracie!

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI NA PYTANIE? POTRZEBUJESZ POMOCY?

Wczytywanie...
  • Brak produktów w koszyku.